Prawnik wezwanie do zapłaty zaległego wynagrodzenia wzór


wezwanie do zapłaty wynagrodzenia prawnik kancelaria
Żeby rozpocząć proces odzyskiwania pieniędzy trzeba dłużnika wezwać do zapłaty. Na niniejszej stronie znajdą Państwo do pobrania wzory wezwań do zapłaty a także możliwość stworzenia swojego zindywidualizowanego wezwania do zapłaty, nawet już ze skapitalizowanymi odsetkami, wystarczy kliknąć ten link www.wezwaniedozaplaty.online-kancelaria.pl/wezwanie-do-zaplaty-generator. Częstym błędem jaki popełniają wierzyciele jest: doręczenie osobiście wezwania do zapłaty do dłużnika, ale nie odebrania od niego podpisu i daty, że odebrał. Kolejno jest nadanie wezwania e-mailem bądź listem zwykłym. Nie mają także znaczenia wysłane wiadomości sms, to jak powinno być nadane wezwanie do zapłaty opisaliśmy w artykule skuteczne doręczenie. Ciekawym artykułem o możliwości zdyscyplinowania pracodawcy zamieściliśmy tutaj.

Nasz serwis poświęcony tematyce wezwania do zapłaty. Bowiem jesteśmy wyspecjalizowaną Kancelarią w zakresie pełnej obsługi osób i podmiotów, uczestniczących w obrocie gospodarczym. Doradztwo obejmuje zarówno pojedyncze sytuacje jaki i pełną, bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw. Specjalizacją Kancelarii jest dochodzenie i odzyskiwanie należności z tytułu: nieopłaconych faktur, nieuregulowanego czynszu, niewykupionego weksla, niezapłaconego wynagrodzenia lub odprawy.

Wezwania nadane przez naszą Kancelarię mają 83% większą skuteczność niż nadane przez wierzyceila.
Ponadto świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej). Rozwiązujemy problemy prawne związane m. in. z takimi zagadnieniami jak: spadek, zachowek, testament, darowizna, rozwód, lokale mieszkalne i inne nieruchomości, prawo pracy oraz reprezentujemy klientów w procesach sądowych.


skontaktuj sie z nami - pomagamy zawodowo

ocenaocenaocenaocenaocena (5.0) czytajCzytaj więcej na blogu  czas Opublikowano: 2019-05-15

Odszkodowanie
Wygrywamy dla naszych klientów wysokie odszkodowania


Uzyskaj wysokie odszkodowanie. Ubezpieczyciel zanizył szkodę? Czujesz się niezadowolony?
Zajrzyj tu.